The Wanted

Image for The Wanted from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Wanted

    Trda - 14. jun 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781471157486
    Redna cena: 21,75 €

    He's your son. You think you know him. But you don't. The gripping new noir thriller from Robert Crais, perfect for fans of Tana French, John Connolly and Megan Abbott. 336 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 21,75 €
    Predviden rok dobave: 7-10 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    He's your son. You think you know him. But you don't. The gripping new noir thriller from Robert Crais, perfect for fans of Tana French, John Connolly and Megan Abbott. 336 pages

    O avtorju

    -Robert Crais-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 336
    • ISBN/EAN: 9781471157486
    • Mere izdelka vxš: 16.3cm x 24.3cm
    • Vezava: Trda
    • Datum Izida: 14.06.2018
    • Založba: Simon & Schuster Ltd
    • Avtor: Robert Crais
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji