My Sister's Wedding: For better or worse, two families are about to become one . . .

Image for My Sister's Wedding: For better or worse, two families are about to become one . . . from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    My Sister's Wedding: For better or worse, two families are about to become one . . .

    Mehka - 15. jun 2017
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780751565522
    Redna cena: 11,19 €

    The brand new novel from the winner of I'm a Celebrity 2015 and Loose Women panelist, Vicky Pattison. Perfect for fans of Lindsey Kelk and Sarah Morgan.

    SkrijPoglej več
    Deli:
    Ni na zalogi
    Dodaj v košarico

    Opis

    The brand new novel from the winner of I'm a Celebrity 2015 and Loose Women panelist, Vicky Pattison. Perfect for fans of Lindsey Kelk and Sarah Morgan.

    O avtorju

    -Vicky Pattison-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2017
    • Število strani: 352
    • ISBN/EAN: 9780751565522
    • Mere izdelka vxš: 12,7 x 19,6
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 15.06.2017
    • Založba: Little, Brown Book Group
    • Avtor: Vicky Pattison
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji