Hangman (Absalom Kearney 2)

Image for Hangman (Absalom Kearney 2) from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Hangman (Absalom Kearney 2)

    Mehka - 31. jul 2014
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781472200204
    Redna cena: 12,55 €

    Detective Absalom Kearney returns in this chilling, compelling standout crime thriller for fans of Tana French, Dennis Lehane and Jo Nesbo

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 12,55 €
    Rok dobave: 7-14 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Detective Absalom Kearney returns in this chilling, compelling standout crime thriller for fans of Tana French, Dennis Lehane and Jo Nesbo

    O avtorju

    -Stephan Talty-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji