Lu in posodica sreče - Natasja Nikolić

Where's the Narwhal? A Search and Find Book

Image for Where's the Narwhal? A Search and Find Book from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Where's the Narwhal? A Search and Find Book

    21. feb 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781408359464
    Redna cena: 10,14 €

    Come on a journey with a family of super-cute narwhals as they travel round the world! Perfect for fans of Where's the Unicorn and Where's Wally? 40 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 10,14 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Come on a journey with a family of super-cute narwhals as they travel round the world! Perfect for fans of Where's the Unicorn and Where's Wally? 40 pages

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 40
    • ISBN/EAN: 9781408359464
    • Mere izdelka vxš: 21.2cm x 29.7cm
    • Datum Izida: 21.02.2019
    • Založba: Hachette Children's Group
    • Ilustrator: Dynamo Ltd, Dynamo
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji