Izšla je knjiga V zakulisju. Gre za deveto knjigo Igorja Gošteta, pisatelja, publicista in dolgoletnega televizijskega urednika in novinarja. Svoje privrženosti demokraciji ni nikoli skrival, kar je stalnica njegove kariere.
Pri vseh nakupih nad 59 € je poštnina brezplačna.
Strošek priprave paketa in dostave znaša 3,95 €.
Številni izdelki imajo oznako "brezplačna dostava", kar pomeni, da v primeru nakupa takšnega izdelka poštnine za celoten paket ne boste plačali.
Več o dostavi
Emka.si omogoča naslednje načine plačila:
z gotovino ob prevzemu (velja le za fizične osebe),
s karticami (Mastercard, Visa, ActivaMaestro, Activa, Diners),
Plačilo po predračunu (pravne osebe)
Račun z odlogom plačila (za javna podjetja, knjižnice, šole)
Več o plačilih
Pri vsakem izdelku je naveden predviden rok dostave. Glede na to katere izdelke izberete, se vam pri oddaji naročila prikaže tudi končni predviden datum dobave vašega pakete.
Večino izdelkov dostavljamo iz lastne zaloge, zato so naši dobavni roki zelo kratki.
Ko vam bomo poslali paket boste o tem obveščeni tudi po emailu. V emailu bo navedena številka vašega paketa ter povezava do Pošte Slovenije, kjer boste lahko preverili natančen status dostave.
Več o dostavi
Izšla je knjiga V zakulisju. Gre za deveto knjigo Igorja Gošteta, pisatelja, publicista in dolgoletnega televizijskega urednika in novinarja. Svoje privrženosti demokraciji ni nikoli skrival, kar je stalnica njegove kariere.
V zakulisju je Igorjeve morebiti najbolj zrelo delo doslej. Ne samo, da je v pisanju neobičajno kritičen in iskren (tisti, ki ga osebno poznamo, vemo, da je nekonfliktna oseba), hkrati pa še vedno uglajen in ne dopusti, da bi mu emocije zameglile pogled na realnost opisanih situacij. Igor je zmožen avtorefleksije in nikoli ne zanika svojih “slabosti” kot so trmoglavosst, naivnost in včasih stoično prenašanje udarcev, na katere bi se marsikdo odzval bistveno bolj impulzivno. Ravno zato bi težko rekli, da Igor svoj novi roman izkorišča za obračune s tistimi, ki so ga na tak ali drugačen način prizadeli, saj skozi svoje pisanje odkrito priznava napake, ki jih je storil in se iz njih česa naučil (kar pa za tiste, ki so ga prizadeli, težko rečemo).
V zakulisju je prej literarno ogledalo naše realnosti kot pa klasična avtobiografija, povrhu tega pa prikaže, kako nehvaležen, zahteven in ubijajoč je lahko poklic novinarja, še posebej če se ne pustiš voditi.