This is Gomorrah - the dark web threatens one innocent man

Image for This is Gomorrah - the dark web threatens one innocent man from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    This is Gomorrah - the dark web threatens one innocent man

    06. feb 2020
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781473681392
    Redna cena: 13,25 €

    Set in the technological underbelly of the 21st century, and taking the reader between London, Berlin, Athens and Los Angeles, THIS IS GOMORRAH is an ultra-modern thriller for fans of I AM PILGRIM and James Swallow. 288 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,25 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Set in the technological underbelly of the 21st century, and taking the reader between London, Berlin, Athens and Los Angeles, THIS IS GOMORRAH is an ultra-modern thriller for fans of I AM PILGRIM and James Swallow. 288 pages

    O avtorju

    -Tom Chatfield-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2020
    • Število strani: 288
    • ISBN/EAN: 9781473681392
    • Mere izdelka vxš: 12.8cm x 19.6cm
    • Datum Izida: 06.02.2020
    • Založba: Hodder & Stoughton
    • Avtor: Tom Chatfield
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji