The World's Worst Children 3 - Fiendishly Funny New Short Stories for Fans of David Walliams Books

Image for The World's Worst Children 3 - Fiendishly Funny New Short Stories for Fans of David Walliams Books from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The World's Worst Children 3 - Fiendishly Funny New Short Stories for Fans of David Walliams Books

    31. maj 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780008304645
    Redna cena: 12,09 €

    From the phenomenal number-one bestseller David Walliams comes another collection of more hilariously horrible children! Illustrated in glorious and gruesome colour by artist genius, Tony Ross, these stories will appal and delight young readers.

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 12,09 €
    Predviden rok dobave: 7-10 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    From the phenomenal number-one bestseller David Walliams comes another collection of more hilariously horrible children! Illustrated in glorious and gruesome colour by artist genius, Tony Ross, these stories will appal and delight young readers.

    O avtorju

    -David Walliams-

    Razvpiti britanski komik in pisatelj David Walliams je najbolj priljubljen in eden najplodnejših avtorjev za otroke v Angliji ta hip.

    Njegove knjige se kar ne umaknejo z vrhov mednarodnih knjižnih lestvic, prejele so številne nagrade, za svojega pa so ga takoj vzeli tudi slovenski bralci – osvojile so jih Babica barabica, Mihec milijarder, Zlobna zobarka, Tiranska teta, Mišburger, Dedkov veliki pobeg, Ati v zagati in serija Vsi ti obupno obupni otroci. Vse knjige je ilustriral priljubljeni Tony Ross.

    Prodal je več kot 12,5 milijona izvodov svojih knjig, ki so jih prevedli že v 46 jezikov. Njegov literarni slog primerjajo s slogom Roalda Dahla.

    Njegove knjige so zasidrane v vrhove mednarodnih knjižnih lestvic. Z nabritim humorjem, iskrivimi domislicami in zabavnimi ilustracijami so na mah osvojile tudi slovenske bralce.

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • ISBN/EAN: 9780008304645
    • Mere izdelka vxš: 18.1cm x 22.8cm
    • Datum Izida: 31.05.2018
    • Založba: HarperCollins Publishers
    • Avtor: David Walliams
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji