The Last Wilderness - A Journey into Silence

Image for The Last Wilderness - A Journey into Silence from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Last Wilderness - A Journey into Silence

    Mehka - 26. jul 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781472247124
    Redna cena: 15,20 €

    A hauntingly beautiful memoir on nature and hearing loss, for readers of Macfarlane's THE OLD WAYS or John Lewis-Stempel's THE RUNNING HARE 320 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 15,20 €
    Rok dobave: 6-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A hauntingly beautiful memoir on nature and hearing loss, for readers of Macfarlane's THE OLD WAYS or John Lewis-Stempel's THE RUNNING HARE 320 pages

    O avtorju

    -Neil Ansell-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 320
    • ISBN/EAN: 9781472247124
    • Mere izdelka vxš: 12.9cm x 19.8cm
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 26.07.2018
    • Založba: Headline Publishing Group
    • Avtor: Neil Ansell
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji