The Hangman's Hold - A Gripping Serial Killer Thriller That Will Keep You Hooked

Image for The Hangman's Hold - A Gripping Serial Killer Thriller That Will Keep You Hooked from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Hangman's Hold - A Gripping Serial Killer Thriller That Will Keep You Hooked

    20. sep 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780008311629
    Redna cena: 18,13 €

    Your life is in his hands. In the gripping new serial killer thriller from Michael Wood, Matilda Darke faces a vicious killer pursuing his own brand of lethal justice. Perfect for fans of Angela Marsons and Helen Fields. 416 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 18,13 €
    Rok dobave: 6-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Your life is in his hands. In the gripping new serial killer thriller from Michael Wood, Matilda Darke faces a vicious killer pursuing his own brand of lethal justice. Perfect for fans of Angela Marsons and Helen Fields. 416 pages

    O avtorju

    -Michael Wood-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 416
    • ISBN/EAN: 9780008311629
    • Mere izdelka vxš: 15.6cm x 19.8cm
    • Datum Izida: 20.09.2018
    • Založba: HarperCollins Publishers
    • Avtor: Michael Wood
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji