The Grisha: Siege and Storm - Book 2

Image for The Grisha: Siege and Storm - Book 2 from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Grisha: Siege and Storm - Book 2

    Mehka - 26. jun 2018
    ( 1 )
    ISBN/EAN:P_9781510105263
    Redna cena: 10,09 €

    Enter the Grishaverse with book two of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: Nikolai Lantsov character art and a Q&A with Leigh Bardugo. 416 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 10,09 €
    Predviden rok dobave: 2 - 4 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Enter the Grishaverse with book two of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: Nikolai Lantsov character art and a Q&A with Leigh Bardugo. 416 pages

    O avtorju

    -Leigh Bardugo-

    Priljubljena ameriška pisateljica Leigh Bardugo se je kmalu po izidu romana Vranja šesterica znašla na vrhu lestvic najbolj prodajanih knjig časopisa New York Times. Ta jo je uvrstil tudi na seznam pomembnih knjig leta 2015.

    Rodila se je v Jeruzalemu in odraščala v Južni Kaliforniji. Diplomirala je na Univerzi Yale. Delala je v oglaševanju in novinarstvu, izkušnje pa si je nabirala tudi z delom v maski in posebnih efektih. Živi v Los Angelesu, kjer se ukvarja s pisanjem in poje v bandu.

    Leigh Bardugo je ustvarila svet Griševskega vsemirja. Vanj je umeščen tudi roman Vranja šesterica. Po vsem svetu je prodanih več kot tri milijone izvodov njenih romanov: od trilogije Shadow and Bone Trilogy, prek duologije Vranja šesterica, Jezik trnov (Language of Thorns) in Kralja brazgotin (King of Scars)—in prihaja jih še več. Piše tudi fantazijske kratke zgodbe.

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 416
    • ISBN/EAN: 9781510105263
    • Mere izdelka vxš: 19.8cm x 12.9cm
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 26.06.2018
    • Založba: Hachette Children's Group
    • Avtor: Leigh Bardugo
    • Povprečna ocena:
      ( 1 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (1)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 1 )

    Komentarji