The Fishing Fleet: Husband-Hunting in the Raj

Image for The Fishing Fleet: Husband-Hunting in the Raj from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Fishing Fleet: Husband-Hunting in the Raj

    Mehka - 24. okt 2013
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780753828960
    Redna cena: 13,82 €

    The adventurous young women who sailed to India during the Raj in search of husbands. Perfect for fans of SINGLED OUT - a great book club option.

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,82 €
    Rok dobave: 6-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    The adventurous young women who sailed to India during the Raj in search of husbands. Perfect for fans of SINGLED OUT - a great book club option.

    O avtorju

    -Anne De Courcy-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2013
    • Število strani: 352
    • ISBN/EAN: 9780753828960
    • Mere izdelka vxš: 12,8 x 19,9
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 24.10.2013
    • Založba: Orion Publishing Co
    • Avtor: Anne De Courcy
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji