A Palm Beach Wife

Image for A Palm Beach Wife from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    A Palm Beach Wife

    09. apr 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781250198402
    Redna cena: 18,85 €

    For readers of Elin Hilderbrand, a delicious and irresistible commercial novel set among the high society galas and gossip of Palm Beach. 304 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 18,85 €
    Predviden rok dobave: 7-10 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    For readers of Elin Hilderbrand, a delicious and irresistible commercial novel set among the high society galas and gossip of Palm Beach. 304 pages

    O avtorju

    -Susannah Marren-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 304
    • ISBN/EAN: 9781250198402
    • Mere izdelka vxš: 21.2cm x 13.7cm
    • Datum Izida: 09.04.2019
    • Založba: St Martin's Press
    • Avtor: Susannah Marren
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji