The Library of Ice - Readings from a Cold Climate

Image for The Library of Ice - Readings from a Cold Climate from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Library of Ice - Readings from a Cold Climate

    Trda - 01. nov 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781471169311
    Redna cena: 20,92 €

    A vivid and perceptive book combining memoir, scientific and cultural history with a bewitching account of landscape and place, which will appeal to readers of Robert Macfarlane, Roger Deakin and Olivia Laing. 336 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 20,92 €
    Rok dobave: 7-14 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A vivid and perceptive book combining memoir, scientific and cultural history with a bewitching account of landscape and place, which will appeal to readers of Robert Macfarlane, Roger Deakin and Olivia Laing. 336 pages

    O avtorju

    -Nancy Campbell-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 336
    • ISBN/EAN: 9781471169311
    • Mere izdelka vxš: 14.4cm x 22.2cm
    • Vezava: Trda
    • Datum Izida: 01.11.2018
    • Založba: Simon & Schuster Ltd
    • Avtor: Nancy Campbell
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji