The Clearing - A memoir of art, family and mental health

Image for The Clearing - A memoir of art, family and mental health from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Clearing - A memoir of art, family and mental health

    04. mar 2021
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780349143729
    Redna cena: 13,19 €

    A powerful memoir about mental illness and grief, interspersed with meditations on nature, philosophy, literature and science. For fans of The Lonely City and The Outrun. 208 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,19 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A powerful memoir about mental illness and grief, interspersed with meditations on nature, philosophy, literature and science. For fans of The Lonely City and The Outrun. 208 pages

    O avtorju

    -Samantha Clark-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2021
    • Število strani: 208
    • ISBN/EAN: 9780349143729
    • Mere izdelka vxš: 12.6cm x 19.6cm
    • Datum Izida: 04.03.2021
    • Založba: Little, Brown Book Group
    • Avtor: Samantha Clark
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji