Barefoot at the Lake

Image for Barefoot at the Lake from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Barefoot at the Lake

    04. jun 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781912836086
    Redna cena: 13,94 €

    A beautiful memoir of summer people and water creatures, which illustrates the formative effects of nature on children by an author who has forged a career caring for animals. For readers of Raynor Winn's THE SALT PATH, John Lewis-Stemple's STILL WATER and Gerald Durrell's MY FAMILY AND OTHER ANIMALS. 286 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,94 €
    Rok dobave: 7-14 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A beautiful memoir of summer people and water creatures, which illustrates the formative effects of nature on children by an author who has forged a career caring for animals. For readers of Raynor Winn's THE SALT PATH, John Lewis-Stemple's STILL WATER and Gerald Durrell's MY FAMILY AND OTHER ANIMALS. 286 pages

    O avtorju

    -Bruce Fogle-

    Bruce Fogle je mednarodno priznan veterinar z dolgoletnimi izkušnjami, poznavalec zdravja in vedenja psov ter avtor prodajnih uspešnic o živalih – napisal je že več kot dvajset knjig. Prepričan je, da je prav vsak pes lahko krasen družinski član.

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 286
    • ISBN/EAN: 9781912836086
    • Mere izdelka vxš: 12.6cm x 19.7cm
    • Datum Izida: 04.06.2019
    • Založba: September Publishing
    • Avtor: Bruce Fogle
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji