Take Me Home

Image for Take Me Home from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Take Me Home

    01. okt 2020
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781409189077
    Redna cena: 13,19 €

    An ingenious thriller with a big hook and twists galore - for fans of Linwood Barclay's No Time For Goodbye and Harlan Coben's Tell No One. 400 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,19 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    An ingenious thriller with a big hook and twists galore - for fans of Linwood Barclay's No Time For Goodbye and Harlan Coben's Tell No One. 400 pages

    O avtorju

    -Alex Hart-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2020
    • Število strani: 400
    • ISBN/EAN: 9781409189077
    • Mere izdelka vxš: 12.9cm x 19.6cm
    • Datum Izida: 01.10.2020
    • Založba: Orion Publishing Co
    • Avtor: Alex Hart
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji