Some Sunny Day - A nurse. A soldier. A wartime love story.

Image for Some Sunny Day - A nurse. A soldier. A wartime love story. from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Some Sunny Day - A nurse. A soldier. A wartime love story.

    Mehka - 13. feb 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781509859375
    Redna cena: 11,19 €

    A story of romance in times of hardship, perfect for fans of GI Brides and The Girls Who Went to War 368 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    Ni na zalogi
    Dodaj v košarico

    Opis

    A story of romance in times of hardship, perfect for fans of GI Brides and The Girls Who Went to War 368 pages

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 368
    • ISBN/EAN: 9781509859375
    • Mere izdelka vxš: 13.0cm x 19.6cm
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 13.02.2018
    • Založba: Pan Macmillan
    • Avtor: Madge Lambert
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji