Field Notes on Love

Image for Field Notes on Love from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Field Notes on Love

    Mehka - 07. mar 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781529014563
    Redna cena: 11,59 €

    A gorgeous YA romance about luck and love from Jennifer E. Smith, author of &i>The Statistical Probability of Love at First Sight. &/i>Perfect for fans of Jenny Han and Stephanie Perkins.

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 11,59 €
    Predviden rok dobave: 7-10 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A gorgeous YA romance about luck and love from Jennifer E. Smith, author of &i>The Statistical Probability of Love at First Sight. &/i>Perfect for fans of Jenny Han and Stephanie Perkins.

    O avtorju

    -Jennifer E. Smith-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • ISBN/EAN: 9781529014563
    • Mere izdelka vxš: 11.5cm x 22.2cm
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 07.03.2019
    • Založba: Pan Macmillan
    • Avtor: Jennifer E. Smith
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji