Operation Certain Death - A Dom Riley Thriller

Image for Operation Certain Death - A Dom Riley Thriller from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Operation Certain Death - A Dom Riley Thriller

    01. jan 2021
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781471183591
    Redna cena: 11,80 €

    Perfect for fans of Ollie Ollerton, James Deegan, Andy McNab and Mark 'Billy' Billingham, this is the first breathless, edge-of-your-seat thriller from Sunday Times bestselling author and bomb disposal expert, Kim Hughes GC. 416 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 11,80 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Perfect for fans of Ollie Ollerton, James Deegan, Andy McNab and Mark 'Billy' Billingham, this is the first breathless, edge-of-your-seat thriller from Sunday Times bestselling author and bomb disposal expert, Kim Hughes GC. 416 pages

    O avtorju

    -Kim Hughes-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2021
    • Število strani: 416
    • ISBN/EAN: 9781471183591
    • Mere izdelka vxš: 19.8cm x 13.1cm
    • Datum Izida: 01.01.2021
    • Založba: Simon & Schuster Ltd
    • Avtor: Kim Hughes
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji