Operation Black Key - A Dom Riley Thriller

Image for Operation Black Key - A Dom Riley Thriller from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Operation Black Key - A Dom Riley Thriller

    Trda - 10. jun 2021
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781471183607
    Redna cena: 29,40 €

    Perfect for fans of Chris Ryan, Andy McNab and Frank Gardner, this is follow up to Operation Certain Death, part of the compulsive, breathless Dominic Riley series from Sunday Times bestselling author and bomb disposal expert, Kim Hughes GC. 416 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 29,40 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Perfect for fans of Chris Ryan, Andy McNab and Frank Gardner, this is follow up to Operation Certain Death, part of the compulsive, breathless Dominic Riley series from Sunday Times bestselling author and bomb disposal expert, Kim Hughes GC. 416 pages

    O avtorju

    -Kim Hughes-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2021
    • Število strani: 416
    • ISBN/EAN: 9781471183607
    • Mere izdelka vxš: 16.2cm x 24.1cm
    • Vezava: Trda
    • Datum Izida: 10.06.2021
    • Založba: Simon & Schuster Ltd
    • Avtor: Kim Hughes
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji