One Eye Open - 2020's must-read standalone from the Sunday Times bestseller!

Image for One Eye Open - 2020's must-read standalone from the Sunday Times bestseller! from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    One Eye Open - 2020's must-read standalone from the Sunday Times bestseller!

    20. avg 2020
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781409184010
    Redna cena: 13,28 €

    A brand new thriller from a master craftsman. For fans of Peter James, Alex North and Cara Hunter. 448 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,28 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A brand new thriller from a master craftsman. For fans of Peter James, Alex North and Cara Hunter. 448 pages

    O avtorju

    -Paul Finch-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2020
    • Število strani: 448
    • ISBN/EAN: 9781409184010
    • Mere izdelka vxš: 12.8cm x 19.7cm
    • Datum Izida: 20.08.2020
    • Založba: Orion Publishing Co
    • Avtor: Paul Finch
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji