Slovenski knjižni sejem 2020

On the Other Side: The number one Sunday Times bestseller

Image for On the Other Side: The number one Sunday Times bestseller from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    On the Other Side: The number one Sunday Times bestseller

    Mehka - 23. feb 2017
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780751563160
    Redna cena: 12,68 €

    A love story like no other, this is the Sunday Times No. 1 bestselling novel from Carrie Hope Fletcher - perfect for fans of Cecelia Ahern

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 12,68 €
    Rok dobave: 7-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A love story like no other, this is the Sunday Times No. 1 bestselling novel from Carrie Hope Fletcher - perfect for fans of Cecelia Ahern

    O avtorju

    -Carrie Hope Fletcher-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2017
    • Število strani: 432
    • ISBN/EAN: 9780751563160
    • Mere izdelka vxš: 12,8 x 19,8
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 23.02.2017
    • Založba: Little, Brown Book Group
    • Avtor: Carrie Hope Fletcher
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji