The Manhattan Secret - An absolutely heartbreaking and gripping historical novel

Image for The Manhattan Secret - An absolutely heartbreaking and gripping historical novel from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Manhattan Secret - An absolutely heartbreaking and gripping historical novel

    29. okt 2020
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781529338249
    Redna cena: 14,71 €

    A dramatically powerful saga of secrets, love and betrayal for fans of Anna Jacobs, Nadine Dorries and Rita Bradshaw. 448 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 14,71 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A dramatically powerful saga of secrets, love and betrayal for fans of Anna Jacobs, Nadine Dorries and Rita Bradshaw. 448 pages

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2020
    • Število strani: 448
    • ISBN/EAN: 9781529338249
    • Mere izdelka vxš: 12.9cm x 19.6cm
    • Datum Izida: 29.10.2020
    • Založba: Hodder & Stoughton
    • Avtor: Marie-Bernadette Dupuy
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji