Kako biti brez skrbi, tudi ko otroka ni ob vas?

Pure

Image for Pure from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Pure

    Mehka - 01. jun 2012
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780755393596
    Redna cena: 13,58 €

    A stunning coming of age novel set in a richly imagined post-apocalyptic world. For fans of THE PASSAGE and THE ROAD this is a fantastic addition to the growing cannon of dystopian fiction

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,58 €
    Rok dobave: 5-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A stunning coming of age novel set in a richly imagined post-apocalyptic world. For fans of THE PASSAGE and THE ROAD this is a fantastic addition to the growing cannon of dystopian fiction

    O avtorju

    -Julianna Baggott-

    Ameriška pisateljica Julianna Baggott je avtorica več romanov za odrasle in mladino. Njene knjige se redno uvrščajo v izbor najboljših knjig po mnenju uglednih tujih revij, kot so New York Times, People Magazine, Washington Post in The Sunday Times. Številna izmed njenih del so postala izjemne prodajne uspešnice po vsem svetu.

    Več o avtorici in njenih drugih knjigah najdeš na njeni spletni strani.

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2012
    • Število strani: 480
    • ISBN/EAN: 9780755393596
    • Mere izdelka vxš: 19,8 x 13
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 01.06.2012
    • Založba: Headline Publishing Group
    • Avtor: Julianna Baggott
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji