Breathe - a killer lurks in the worst fog London has ever known

Image for Breathe - a killer lurks in the worst fog London has ever known from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Breathe - a killer lurks in the worst fog London has ever known

    08. avg 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781444775556
    Redna cena: 14,50 €

    A stunning debut crime novel for fans of Robert Harris, Philip Kerr and C.J. Sansom's Dominion. 528 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 14,50 €
    Predviden rok dobave: 7-10 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A stunning debut crime novel for fans of Robert Harris, Philip Kerr and C.J. Sansom's Dominion. 528 pages

    O avtorju

    -Dominick Donald-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 528
    • ISBN/EAN: 9781444775556
    • Mere izdelka vxš: 19.7cm x 12.9cm
    • Datum Izida: 08.08.2019
    • Založba: Hodder & Stoughton
    • Avtor: Dominick Donald
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji