Heartstopper Volume One

Heartstopper Volume One

Image for Heartstopper Volume One from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Heartstopper Volume One

    07. feb 2019
    ( 5 )
    ISBN/EAN:P_9781444951387
    Redna cena: 14,08 €

    Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. 288 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 14,08 €
    Predviden rok dobave: 3-5 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Kupi v kompletu

    Kupi Heartstopper Volume One + Heartstopper Volume Two skupaj ter prihrani dodatnih 4,22 € (14.99%)

    Opis

    Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. 288 pages

    O avtorju

    -Alice Oseman-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (5)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 5 )

    Komentarji