Girls of Paper and Fire

Image for Girls of Paper and Fire from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Girls of Paper and Fire

    09. jul 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781473692206
    Redna cena: 11,35 €

    Memoirs of a Geisha meets The Selection in this stunning YA fantasy novel. Perfects for fans of Renee Ahdieh, Laini Taylor and Sabaa Tahir. 400 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 11,35 €
    Predviden rok dobave: 2 - 4 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    Memoirs of a Geisha meets The Selection in this stunning YA fantasy novel. Perfects for fans of Renee Ahdieh, Laini Taylor and Sabaa Tahir. 400 pages

    O avtorju

    -Natasha Ngan-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji