The Viscount's Promise

Image for The Viscount's Promise from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The Viscount's Promise

    30. okt 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781635764628
    Redna cena: 20,30 €

    This witty Regency Romance is the sophomore effort from author Christina Britton, a 2017 RWA (R) Golden Heart (R) Winner, perfect for fans of Julia Quinn and Tessa Dare. 320 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 20,30 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    This witty Regency Romance is the sophomore effort from author Christina Britton, a 2017 RWA (R) Golden Heart (R) Winner, perfect for fans of Julia Quinn and Tessa Dare. 320 pages

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 320
    • ISBN/EAN: 9781635764628
    • Mere izdelka vxš: 14.0cm x 21.5cm
    • Datum Izida: 30.10.2018
    • Založba: EverAfter Romance
    • Avtor: Christina Britton
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji