Kaj, ko bi enkrat na družino in odnose pogledali s pozitivne, ustvarjalne in svobodne strani? Kaj, če bi nehali iskati pravila, napake in nasvete in se prepustili svobodi, ki jo prinašajo pripadnost, povezanost in ustvarjalnost?
Pri vseh nakupih nad 59 € je poštnina brezplačna.
Strošek priprave paketa in dostave znaša 3,99 €.
Številni izdelki imajo oznako "brezplačna dostava", kar pomeni, da v primeru nakupa takšnega izdelka poštnine za celoten paket ne boste plačali.
Več o dostavi
Emka.si omogoča naslednje načine plačila:
z gotovino ob prevzemu (velja le za fizične osebe),
s karticami (Mastercard, Visa, ActivaMaestro, Activa, Diners),
Plačilo po predračunu (pravne osebe)
Račun z odlogom plačila (za javna podjetja, knjižnice, šole)
Več o plačilih
Pri vsakem izdelku je naveden predviden rok dostave. Glede na to katere izdelke izberete, se vam pri oddaji naročila prikaže tudi končni predviden datum dobave vašega pakete.
Večino izdelkov dostavljamo iz lastne zaloge, zato so naši dobavni roki zelo kratki.
Ko vam bomo poslali paket boste o tem obveščeni tudi po emailu. V emailu bo navedena številka vašega paketa ter povezava do Pošte Slovenije, kjer boste lahko preverili natančen status dostave.
Več o dostavi
Kaj, ko bi enkrat na družino in odnose pogledali s pozitivne, ustvarjalne in svobodne strani? Kaj, če bi nehali iskati pravila, napake in nasvete in se prepustili svobodi, ki jo prinašajo pripadnost, povezanost in ustvarjalnost?
Družinske vezi so prostor ustvarjanja novega, širjenja obzorja na podlagi poznavanja korenin naše družinske zgodbe. S tem pa postajajo mreža odnosov, ki jo lahko vsaka generacija splete v novo smer in skozi lepši vzorec, ne da bi s tem izničila prejšnjega. Vsaka nova generacija tako pomeni nov potencial, novo upanje in novo svobodo. Dostikrat šele nova, mlada generacija pokaže pravi pomen preteklih zgodb in da preteklim generacijam pravo vrednost.
Dr. Katarina Kompan Erzar je predavateljica na Teološki fakulteti v Ljubljani ter na Fakulteti za psihoterapevtsko znanost Sigmunda Freuda v Ljubljani, licencirana supervizorka in soustanoviteljica Študijsko-raziskovalnega centra za družino, kjer se posveča delu z družinami, pari in posamezniki ter superviziji. Pri svojem raziskovanju in delu se ukvarja predvsem z vprašanjem navezanosti, razvoja odnosov v družini, intimnih odnosov in vzgoje otrok in mladostnikov ter pomenom umetniškega izražanja in ustvarjalnosti za njihov razvoj. Sodeluje tudi z Ministrstvom RS za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti v programu pomoči družinam, ki se srečujejo z različnimi oblikami nasilja. Je tudi avtorica več znanstvenih monografij in člankov. Živi v Ljubljani, je poročena in mati dveh odraščajočih otrok.