The World's Worst Children 3 - Fiendishly Funny New Short Stories for Fans of David Walliams Books

Image for The World's Worst Children 3 - Fiendishly Funny New Short Stories for Fans of David Walliams Books from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    The World's Worst Children 3 - Fiendishly Funny New Short Stories for Fans of David Walliams Books

    Trda - 29. maj 2018
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780008304591
    Redna cena: 19,55 €

    From the phenomenal number-one bestseller David Walliams comes another collection of more hilariously horrible children! Illustrated in glorious and gruesome colour by artist genius, Tony Ross, these stories will appal and delight young readers. 288 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 19,55 €
    Rok dobave: 7-14 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    From the phenomenal number-one bestseller David Walliams comes another collection of more hilariously horrible children! Illustrated in glorious and gruesome colour by artist genius, Tony Ross, these stories will appal and delight young readers. 288 pages

    O avtorju

    -David Walliams-

    Razvpiti britanski komik in pisatelj David Walliams je najbolj priljubljen avtor za otroke v Angliji ta hip in tudi član komisije Britain's Got talent.

    Prodal je več kot 12,5 milijona izvodov svojih knjig, ki so jih prevedli že v 46 jezikov. Njegov literarni slog primerjajo s slogom Roalda Dahla.

    Nagrado knjiga leta za otroke (Specsavers National Book) je prejel leta 2012 za knjigo Ratburger (še ni prevedena), leta 2013 za Zlobno zobarko, leta 2014 za Tiransko teto (za to knjigo je prejel tudi nagrado zvočna knjiga leta).

    Njegove knjige so zasidrane v vrhove mednarodnih knjižnih lestvic. Z nabritim humorjem, iskrivimi domislicami in zabavnimi ilustracijami so na mah osvojile tudi slovenske bralce.

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2018
    • Število strani: 288
    • ISBN/EAN: 9780008304591
    • Mere izdelka vxš: 20.6cm x 16.1cm
    • Vezava: Trda
    • Datum Izida: 29.05.2018
    • Založba: HarperCollins Publishers
    • Avtor: David Walliams
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji