Letne naročnine - Revije

Ragdoll

Image for Ragdoll from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Ragdoll

    Mehka - 19. okt 2017
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781409168768
    Redna cena: 12,57 €

    The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo.

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 12,57 €
    Rok dobave: 5-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo.

    O avtorju

    -Daniel Cole-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2017
    • Število strani: 400
    • ISBN/EAN: 9781409168768
    • Mere izdelka vxš: 19,9 x 13
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 19.10.2017
    • Založba: Orion Publishing Co
    • Avtor: Daniel Cole
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji