Country Grit - A Farmoir of Finding Purpose and Love

Image for Country Grit - A Farmoir of Finding Purpose and Love from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Country Grit - A Farmoir of Finding Purpose and Love

    04. apr 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781510742871
    Redna cena: 23,05 €

    A Memoir about Leaving the City Behind for Life on a Farm, For Fans of Barbara Kingsolver's Animal, Vegetable, Miracle and James Rebanks's The Shepherd's Life 264 pages, Black & white photographs

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 23,05 €
    Predviden rok dobave: 7 - 10 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A Memoir about Leaving the City Behind for Life on a Farm, For Fans of Barbara Kingsolver's Animal, Vegetable, Miracle and James Rebanks's The Shepherd's Life 264 pages, Black & white photographs

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 264
    • ISBN/EAN: 9781510742871
    • Mere izdelka vxš: 13.9cm x 20.8cm
    • Datum Izida: 04.04.2019
    • Založba: Skyhorse Publishing
    • Avtor: Scottie Jones
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji