Breakout - A lethal storm. A deadly prison. Who will survive the night?

Image for Breakout - A lethal storm. A deadly prison. Who will survive the night? from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Breakout - A lethal storm. A deadly prison. Who will survive the night?

    05. avg 2021
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781472274861
    Redna cena: 14,84 €

    As explosive as a Hollywood blockbuster, this high-concept thriller is perfect for fans of James Patterson, David Baldacci and Gregg Hurwitz. 304 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 14,84 €
    Predviden rok dobave: 7-10 delovnih dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    As explosive as a Hollywood blockbuster, this high-concept thriller is perfect for fans of James Patterson, David Baldacci and Gregg Hurwitz. 304 pages

    O avtorju

    -Paul Herron-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2021
    • Število strani: 304
    • ISBN/EAN: 9781472274861
    • Mere izdelka vxš: 19.7cm x 13.0cm
    • Datum Izida: 05.08.2021
    • Založba: Headline Publishing Group
    • Avtor: Paul Herron
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )

    Komentarji