Deleuze je bil eden redkih ljudi, ki so dosegli tisto skrajno točko, kjer eksistence ni več mogoče razločiti od misli, kar gre tako daleč, da ena že prehaja v drugo: življenje postane povsem filozofsko, filozofija pa popolnoma zavezana življenju.
Pri vseh nakupih nad 59 € je poštnina brezplačna.
Strošek priprave paketa in dostave znaša 3,99 €.
Številni izdelki imajo oznako "brezplačna dostava", kar pomeni, da v primeru nakupa takšnega izdelka poštnine za celoten paket ne boste plačali.
Več o dostavi
Emka.si omogoča naslednje načine plačila:
z gotovino ob prevzemu (velja le za fizične osebe),
s karticami (Mastercard, Visa, ActivaMaestro, Activa, Diners),
Plačilo po predračunu (pravne osebe)
Račun z odlogom plačila (za javna podjetja, knjižnice, šole)
Več o plačilih
Pri vsakem izdelku je naveden predviden rok dostave. Glede na to katere izdelke izberete, se vam pri oddaji naročila prikaže tudi končni predviden datum dobave vašega pakete.
Večino izdelkov dostavljamo iz lastne zaloge, zato so naši dobavni roki zelo kratki.
Ko vam bomo poslali paket boste o tem obveščeni tudi po emailu. V emailu bo navedena številka vašega paketa ter povezava do Pošte Slovenije, kjer boste lahko preverili natančen status dostave.
Več o dostavi
Deleuze je bil eden redkih ljudi, ki so dosegli tisto skrajno točko, kjer eksistence ni več mogoče razločiti od misli, kar gre tako daleč, da ena že prehaja v drugo: življenje postane povsem filozofsko, filozofija pa popolnoma zavezana življenju.
V Sloveniji je obseg prevedenih del Gillesa Deleuza (in del, ki jih je napisal s svojim tesnim sodelavcem Félixom Guattarijem) bogat. Razpolagamo s prevodi večine temeljnih del, znanstvene študije o Deleuzu pa tvorijo pomemben del sodobne slovenske filozofske produkcije. Pričujoče delo Igorja Krtolice pomembno dopolnjuje obstoječe polje na pristopen in uvajajoč način, ki bo Deuleuzovo misel približal tudi širšemu krogu bralk in bralcev.
Filozof Igor Krtolica (r. 1984) je raziskovalec na Inštitutu za filozofijo in teorijo družbe Univerze v Beogradu. Diplomiral in doktoriral je v Franciji, kjer je po doktoratu kot asistent poučeval filozofijo na univerzi Paris VIII in Paris Nanterre. Je avtor številnih znanstvenih člankov o filozofiji Gillesa Deleuza.