Constellations - Reflections from life

Image for Constellations - Reflections from life from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Constellations - Reflections from life

    04. apr 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781509892754
    Redna cena: 20,64 €

    An extraordinarily intimate memoir in a series of bodily encounters that have made Sinead Gleeson the woman and the writer she is today, for readers of THE LAST ACT OF LOVE and I AM, I AM, I AM. 304 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 20,64 €
    Rok dobave: 6-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    An extraordinarily intimate memoir in a series of bodily encounters that have made Sinead Gleeson the woman and the writer she is today, for readers of THE LAST ACT OF LOVE and I AM, I AM, I AM. 304 pages

    O avtorju

    -Sinead Gleeson-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 304
    • ISBN/EAN: 9781509892754
    • Mere izdelka vxš: 13.2cm x 19.8cm
    • Datum Izida: 04.04.2019
    • Založba: Pan Macmillan
    • Avtor: Sinead Gleeson
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji