Vpišite vašo šolo

In the Days of Rain

Image for In the Days of Rain from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    In the Days of Rain

    Mehka - 01. jun 2017
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9780008209179
    Redna cena: 17,77 €

    In the vein of Bad Blood and Why be Happy when you can be Normal?: an enthralling, at times shocking, and deeply personal family memoir of growing up in, and breaking away from, a fundamentalist Christian cult.

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 17,77 €
    Rok dobave: 5-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    In the vein of Bad Blood and Why be Happy when you can be Normal?: an enthralling, at times shocking, and deeply personal family memoir of growing up in, and breaking away from, a fundamentalist Christian cult.

    O avtorju

    -Rebecca Stott-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2017
    • ISBN/EAN: 9780008209179
    • Mere izdelka vxš: 13,6 x 21,6
    • Vezava: Mehka
    • Datum Izida: 01.06.2017
    • Založba: HarperCollins Publishers
    • Avtor: Rebecca Stott
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Oglejte si več iz oddelkov:

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji