Time Lived, Without Its Flow

Image for Time Lived, Without Its Flow from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Time Lived, Without Its Flow

    Trda - 03. okt 2019
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781529017106
    Redna cena: 13,76 €

    A beautiful, short philosophical memoir of maternal loss and grief, for readers of Max Porter and Helen MacDonald. 96 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,76 €
    Rok dobave: 6-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    A beautiful, short philosophical memoir of maternal loss and grief, for readers of Max Porter and Helen MacDonald. 96 pages

    O avtorju

    -Denise Riley-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2019
    • Število strani: 96
    • ISBN/EAN: 9781529017106
    • Mere izdelka vxš: 12.0cm x 18.6cm
    • Vezava: Trda
    • Datum Izida: 03.10.2019
    • Založba: Pan Macmillan
    • Avtor: Denise Riley
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji