Constellations - Reflections From Life

Image for Constellations - Reflections From Life from emkaSi
+ / - Hover over image to Zoom
Other Views

    Constellations - Reflections From Life

    31. mar 2020
    ( 0 )
    ISBN/EAN:P_9781509892778
    Redna cena: 13,85 €

    An extraordinarily intimate book of essays that chart the experiences that have made Sinead Gleeson the woman and the writer she is today, for readers of The Last Act of Love and I Am, I Am, I Am. 304 pages

    SkrijPoglej več
    Deli:
    - 1 + 13,85 €
    Rok dobave: 6-9 dni
    Dodaj v košarico

    Opis

    An extraordinarily intimate book of essays that chart the experiences that have made Sinead Gleeson the woman and the writer she is today, for readers of The Last Act of Love and I Am, I Am, I Am. 304 pages

    O avtorju

    -Sinead Gleeson-

    Ostale knjige tega avtorja

    Podrobnosti o izdelku

    • Jezik: angleški
    • Leto izida: 2020
    • Število strani: 304
    • ISBN/EAN: 9781509892778
    • Mere izdelka vxš: 32.1cm x 24.9cm
    • Datum Izida: 31.03.2020
    • Založba: Pan Macmillan
    • Avtor: Sinead Gleeson
    • Povprečna ocena:
      ( 0 )

    Mnenja kupcev

    Povprečna ocena kupcev:

    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    (0)
    ( 0 )
    Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:

    Komentarji