.
 
.

One and Many in Aristotle`S Metaphysics

Avtor:

.
Redna cena: 77,84 €
Predvideni rok dobave: 7-14 dni
.
.
Količina:  
.
Strošek dostave je enoten za celo Slovenijo in znaša 2,95 €, ne glede na količino in vrsto kupljenih izdelkov.

Številni izdelki imajo oznako "brezplačna dostava", kar pomeni, da v prmeru nakupa takšnega izdelka poštnine ne boste plačali. 

Več o dostavi
Emka.si omogoča naslednje načine plačila:
  • z gotovino ob prevzemu (velja le za fizične osebe),
  • s plačilno oziroma kreditno kartico (Mastercard, Visa, ActivaMaestro, Activa, Diners, American Express),
  • s storitvijo Moneta (Mobitel in Simobil)
  • Plačilo po predračunu (pravne osebe)
  • Račun z odlogom plačila (za javna podjetja)
Več o plačilih

Pri vsakem izdelku je naveden predviden rok dostave. Glede na to katere izdelke izberete, se vam pri oddaji naročila prikaže tudi končni predviden datum dobave vašega pakete.

Večino izdelkov dostavljamo iz lastne zaloge, zato so naši dobavni roki zelo kratki.

Ko vam bomo poslali paket boste o tem obveščeni tudi po emailu. V emailu bo navedena številka vašega paketa ter povezava do Pošte Slovenije, kjer boste lahko preverili natančen status dostave.

Več o dostavi

To je spletna cena
Shrani v seznam želja
.

.

Opis

"One and Many" in Aristotle's Metaphysics: Books, "Alpha to Delta" is sequentially the first volume of a three volume set, the second of which was first published by Ohio State University Press in 1989 and was reprinted with revisions by Parmenides Publishing in 2005. The final volume, "Lota to Nu", is scheduled for release in 2009. Most treatments of the opening books of Aristotle's Metaphysics aim to elucidate Aristotle's doctrines of being and substance or to discover, within his accounts of his philosophical predecessors, their doctrines of being. In this first volume of "One and Many", Halper argues that books "Alpha to Delta" should be read as a coherent treatment, within the larger whole of the Metaphysics, that addresses the problem of how there can be a science of metaphysics. At issue is whether the topics that should be treated by metaphysics can fall under a single science, and this question turns on whether these topics constitute the sort of unity that can be the subject matter of an Aristotelian science. Aristotle shows that metaphysics exists by showing that these topics do indeed constitute the appropriate unity. Halper argues that Aristotle poses and pursues the problem of the existence of metaphysics as a version of the problem of the one and the many. However, Aristotle resolves this problem by introducing doctrines of being and substance, and it is these latter that he continues to explore in the next portion of the Metaphysics, treated in the second volume, "The Central Books". Hence, the opening books of the Metaphysics show, Halper argues, Aristotle's transformation of metaphysics from a treatment of the problem of the one and the many to a treatment of being and substance. Understanding the one/many problem that these doctrines resolve is the key to understanding Aristotle's arguments in the opening books of the Metaphysics and, consequently, the doctrines they support. Many of the details in these well worked books of the Metaphysics are, of course, well known. What Halper does here is fit them together into a coherent treatment of the problem of the one and many. In doing so, he locates the Metaphysics firmly in the tradition of Presocratic and Platonic metaphysical speculation. Aristotle undermines this tradition, but understanding how he does so is essential for understanding his argument in the Metaphysics.
.
.
Oglejte si ostale knjige tega avtorja
.
.
Oglejte si vse knjige tega avtorja
.

O avtorju - Edward Halper

Obvestite me o novi knjigi tega avtorja

Želite, da vas po elektronski pošti obvestimo, ko izide nova knjiga ali ponatis katere od knjig tega avtorja?

DA - obveščajte me o novostih avtorja
.
.
.
.

Podrobnosti o izdelku

Mnenja kupcev

  0  ocen:
5 zvezdice
0%
(0)
4 zvezdice
0%
(0)
3 zvezdice
0%
(0)
2 zvezdice
0%
(0)
1 zvezdica
0%
(0)
Povprečna ocena kupcev:
Ocena kupcev: 0
(0 ocen uporabnikov )
.
Ocenite izdelek s klikom na zvezdice:
 
.
.
.
.
.

Oznake kupcev o tem izdelku

Kliknite na posamezno oznako za prikaz vseh izdelkov označenih s to oznako:

Dodaj oznako:

Dodaj
.